Popularność bukmacherów stale rośnie

Zakłady bukmacherskie cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Do tej pory na rynku oprócz rodzimych firm oferujących obstawianie różnego rodzaju wydarzeń, działały internetowe zagraniczne serwisy, w których ofercie znajdowały się między innymi zakłady bukmacherskie.

W ostatnim czasie rząd podjął uchwałę, która ograniczyła, bądź całkowicie zakazała działalności firm bukmacherskich nie posiadających odpowiednich uprawnień i pozwoleń. Na rynku pozostały jedynie te podmioty, które zgodziły się płacić polskie podatki i uzyskały potrzebne pozwolenia.

Dziś legalni bukmacherzy internetowi to w ogromnej większości polskie firmy, oparte na polskim kapitale. Na rynku pozostali tak znani gracze jak STS, Fortuna, Totolotek, do których dołączyli kolejni jak choćby LV Bet, czy For Bet.

Każdy legalny bukmacher internetowy oferuje swoim graczom bogatą ofertę spotkań, niczym nie odbiegającą od ofert zagranicznej konkurencji. Mało tego, często zdarza się, że u polskiego bukmachera kursy na poszczególne zakłady są znacznie wyższe, niż miało to miejsce w firmach lokowanych na Malcie.

Wprowadzona ustawa nie tylko pozwala na rozwój lokalnym przedsiębiorstwom, ale dzięki opodatkowaniu, jakim objęty jest każdy legalny bukmacher internetowy, do skarbu państwa wpływa pokaźna kwota. Do tej pory te pieniądze „uciekały” poza granice Polski.

Dla potencjalnego klienta zmiany są niemal niezauważalne, a małe prowizje przy wypłatach wygranych sprawiają, że gracze coraz chętniej sięgają po oferty lokalnych bukmacherów.

Tak więc, grając u legalnego bukmachera nie tylko możemy zyskać dzięki ewentualnej wygranej, ale także wspieramy nasz kraj.
Patrz: polski bukmacher